Šestý Agiadvent – Výsledková listina

24.11.2013 12:00 – 15:00 hodin – ŠESTÝ AGIADVENT – Výsledková listina

Meteorology avizované mrazivé počasí se naštěstí kdesi pozdrželo. Celý den bylo pouze chladno, nemrzlo. Připravená várnice s ohřívaným čajem nebyla nezbytností.
Parkury agility a jumpingu pro začátečníky a závodící připravil a posuzoval Jakub Dobiáš. Parkury byly pěkné, jumping hezky běhavý, pejskům i psovodům rozmyšlen pro radost. Bezchybný běh týmu byl jako tradičně oceněn, tentokrát vlastnoručně zdobeným perníčkem.
Medaili a drobnou výhru si odnesly z každého běhu tři nejlepší týmy každé kategorie.


Poslední neoficiální závody podzimního výcviku Agility 2013. Se všemi se těšíme na shledanou v příštím roce. Čeká nás jarní výcvik Agility 2014.

Osmnáctý Agispecial – Výsledková listina

01.09.2013 12:00 – 15:00 hodin – OSMNÁCTÝ AGISPECIAL – Výsledková listina

Po krásných prázdninách plných Agility – ČMKU Junior Open, příprava juniorské kvalifikace a EOJ ve Švýcarském Wichtrachu, halové Europian Juniors a řadě dalších krásných závodů – jsme požádali o přípravu parkurů Jakuba Dobiáše a o posuzování jsme požádali Janu Dobiášovou. Jakub připravil parkury různé obtížnosti pro začátečníky a pro pokročilé – parkury doma prokresloval a promýšlel několik dní. Jana po počáteční trémě posuzovala rychle a spravedlivě. Závod se vydařil nejen pro třicet závodících týmů, ale i pro nás novými zážitky. Těšíme se na předvánoční Agispecial jako poslední akci na trávě.